kamery hlavní fotoJsme profesionální firma zabývající se montáží technologií pro ekonomické, středně náročné i vysoce náročné aplikace. Nabízíme řešení pro podniky, obchody, kanceláře i běžné domácnosti. Nabídka a možností kamer a záznamových zařízení jsou velmi rozsáhlé, a proto doporučujeme konzultovat typ kamerového systému s naším odborníkem. Zdarma přijedeme na obhlídku a zpracujeme návrh technického řešení a cenovou nabídku se snahou nalézt pro Vás to nejlepší řešení za co nejvýhodnější cenu. Dodáváme kamerové systémy na klíč, od poradenské činnosti, přes návrh a samotnou montáž až po nastavení systému a zaškolení obsluhy. Zajišťujeme také kompletní technickou podporu, pravidelné servisní prohlídky a servis kamerových systémů.
  
Kamerové systémy dnes tvoří důležitou součást ochrany života, zdraví a majetku Slouží k dohledu a předcházení trestné činnosti, nahrazují fyzickou ostrahu spolehlivější technikou a mají také významný preventivní účinek. Bezpečnostní kamery snímají obraz v monitorovaném prostředí, pomocí kabelového vedení (případně bezdrátově) přenáší obraz do nahrávacího zařízení, kde se ukládá na pevný disk.

Záznam obrazu jednotlivých kamer lze nastavit jako trvalý, případně jen v určitou dobu nebo v závislosti na změně pohybu v obraze. Kapacita a parametry záznamového zařízení by měly odpovídat počtu připojených kamer a délce  záznamu.  Po připojení  nahrávacího zařízení k síti máte plnou kontrolu nad svým objektem - můžete zobrazovat  živý obraz i přehrávat  záznam z kamer vzdáleně přes notebook  a mobilní telefon.

Kamerové systémy dělíme podle použité technologie na analogové, představující dnes již zastaralou technologii s přenosem obrazu po koaxiálním kabelu a nejnižším rozlišením obrazu (max 0.5 Mpx), analogové HD s podobnou specifikací, ale s vyšším rozlišením (HD 1.3Mpx nebo Full HD 2 Mpx,3-12 Mpx), a IP systémy s přenosem po síťovém kabelu představující nejmodernější formu kamerových systémů (rozlišení až 20 Mpx). Kamery mohou být ve standardním, dome provedení nebo otočné (PTZ), které umožní natáčení v libovolných směrech. Navíc jsou vybaveny optickým zoomem, takže pomocí ovladače je možné ovládat jak směr, tak sledovaný objekt přiblížit.

Většina kamer disponuje automatickým přisvícením infračervenými LED diodami, které zaručuje kvalitní obraz ve večerních hodinách do vzdálenosti několika desítek metrů.