Profesionální komplexní řešení - Jablotron 100 - snadná obsluha, vysoká spolehlivost, moderní cenově dostupný systém s vynikajícím poměrem kvalita - cena. Na námi instalované alarmy poskytujeme prodlouženou záruku 5 - 7 let a  střežení bezpečnostní agenturou na 3 měsíce zdarma. Nízké ceny montáží, materiál dle ceníku výrobce, bezplatná konzultace a zpracování nabídky.

Nadčasový design vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Drátová i bezdrátová konstrukce umožňuje šetrnou instalaci s minimálním zásahem do interiéru. Celý systém je stavebnicový a do budoucna rozšířitelný. Systém hlásí vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení popř. další rizika.
Vybrané detektory mohou hlídat dům, když v noci spíte, a upozorní Vás i na zapomenutá otevřená okna a dveře.

Dalši výhody nabízeného zabezpečovacího systému spočívají ve snadném ovládání čipovými kartami, přívěsky, dálkovým ovladačem, kódem, mobilním telefonem, z internetové samoobsluhy a aplikace pro Android. Umožńuje také vzdálený uživatelský a servisní přístup (celý systém máte pod kontrolou pomocí svého mobilního telefonu a notebooku kdekoliv na cestách)

Máte možnost výběru z velkého množství periferií – detektory pohybu, detektory pohybu s vestavěnou kamerou, detektory rozbití skla, otevření oken a dveří, zvednutí hladiny, požáru, výbušných plynů, dále pak termostaty, klávesnice, sirény, vstupní a výstupní moduly a mnoho dalších.

Domácí automatizace dokáže zapínat spotřebiče detektorem pohybu, dálkovým ovladačem nebo odkudkoliv přes mobilní telefon -např. ovládat garážová vrata, bránu, topení a osvětlení (integruje v sobě funkce inteligentního domu).

Ústředna systému má vestavěný GSM/3G(GPRS)/LAN komunikátor, který umožňuje hlasovou, SMS a datovou komunikaci s koncovými uživateli nebo pultem centrální ochrany. Je vybavena paměťovou kartou pro uchování dat událostí, hlasových zpráv, ukládání snímků atd.

Po montáži alarmu můžete nárokovat slevu na pojistném u Vaší pojišťovny. Všechny komponenty mají atest dle normy ČSN EN 50131-1 a jsou schváleny Českou asociací pojišťoven. Záruční i pozáruční servis alarmů, reklamace a opravy jsou řešeny většinou ihned výměnným způsobem za nový kus. Při řešení potíží poskytujeme telefonickou podporu. Poskytujeme prodlouženou doby záruky na komponenty Jablotron na 5 - 7 let (po uplynutí dvouleté záruky se platí pouze servisní zásah).

Na základě obhlídky objektu, popř. projektové dokumentace Vám navrhneme nejvhodnější řešení, které zahrnuje rovněž bezplatnou konzultaci a cenovou nabídku alarmů. Flexibilně se přizpůsobíme termínu montáže i o víkendech. Po provedení montáže Vás naučíme systém snadno a jednoduše ovládat.

Bezpečnostní agentura zajišťuje nepřetržitý dohled a zásah při poplachu - připojení na pult centrální ochrany na 3 měsíce zdarma včetně nákladů spojených s provozem SIM karty v komunikátoru (volání, datové přenosy, SMS). Aktuální ceny za střežení objektů naleznete na stránkách bezpečnostního centra viz.sekce Odkazy.

Systém JABLOTRON 100 je certifikovaný podle evropské normy EN 50131-1 do stupně zabezpečení č. 2. Naše firma je certifikována výrobcem (Jablotron Alarms a.s.) ke kvalifikované montáži systému a je nositelem koncesované živnosti, která ji opravňuje k montáži zabezpečovací techniky v souladu s platnou legislativou, takže jsme Vám schopni garantovat vysokou kvalitu montáže. Alarmy dodáváme v různých konfiguracích dle přání zákazníka. Montáže alarmů provádíme na Brněnsku, Ostravsku, Olomoucku a v okolí Frenštátu pod Radhoštěm (Nový Jičín, Příbor, Kopřivnice, Frýdek Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí). Zakázky většího rozsahu realizujeme po celé ČR.

Neváhejte nás kontaktovat na: tel. 608777722